HDpodlahy

info@hdpodlahy.cz

Sortiment

Rychlé kontakty

Realizace zakazek

 +420 724 520 204
 hdpodlahovestudio@gmail.comPROČ K NÁM?

Naše firma se specializuje především na odbornou montáž všech podlahovych krytin. Odborně Vam poradit a doporučit vhodnou podlahovou krytinu.

Spolupracujeme pouze s prověřenými výrobci a dodavateli. V rámci stále nových technologii, procházíme pravidelným školením abychom pro své klienty zajistily to nejlepší.

Dále součástí naší práce není jen samotná montáž vámi vybraného materiálu, ale dokážeme připravit pevný a rovný podklad např. nivelační stěrkou, vyhlazovaci stěrkou. Zakládáme si na spolehlivosti, kvalitě a profesionálnímu přístupu k zákazníkům.

Spolupráce

Spolupracujeme s firmami:

 

Jeremiášova 947, 155 00 Praha 5 - Stodůlky

 

KOBERCE BRENO je ryze český subjekt, který je jedním z největších a nejvýznamnějších tuzemských prodejců podlahových krytin zajišťujících prodej a servis na celém území České republiky. Společnost je zároveň přímým dovozcem a nejsilnějším distributorem významných zahraničních výrobců.

Síť specializovaných prodejen BRENO nabízí kompletní sortiment podlahových krytin - metrážové koberce bytové, zátěžové nebo vlněné, a to v široké škále barev, vzorů a materiálů. Připraveny jsou originální a luxusní kusové koberce s klasickým i moderním vzorem. Nepřeberná je i nabídka PVC v nových designech, které dokonale imitují dřevo či dlažbu. Široká je i nabídka dětských koberců kusových a metrážových. V neposlední řadě v naší nabídce naleznete vinylové podlahy, běhouny a také kobercové lamely. Náš sortiment je taktéž bohatý na celou řadu doplňků od koupelnových podložek, rohožek, nášlapů na schody, podložek, přes čisticí prostředky, kobercové nože, lepicí pásky, lišty, až po stavební chemii.