HDpodlahy

info@hdpodlahy.cz

Sortiment

Rychlé kontakty

Realizace zakazek

 +420 724 520 204
 hdpodlahovestudio@gmail.comPROČ K NÁM?

Naše firma se specializuje především na odbornou montáž všech podlahovych krytin. Odborně Vam poradit a doporučit vhodnou podlahovou krytinu.

Spolupracujeme pouze s prověřenými výrobci a dodavateli. V rámci stále nových technologii, procházíme pravidelným školením abychom pro své klienty zajistily to nejlepší.

Dále součástí naší práce není jen samotná montáž vámi vybraného materiálu, ale dokážeme připravit pevný a rovný podklad např. nivelační stěrkou, vyhlazovaci stěrkou. Zakládáme si na spolehlivosti, kvalitě a profesionálnímu přístupu k zákazníkům.

O nás

Vítáme Vás na našich webových stránkách http://www.hdpodlahy.cz.

Rádi Vás seznámíme s naši činností v oboru podlahářství a vším, co je s ním spojené.

Naším hlavním cílem je spokojenost zákazníka a profesionální přístup zaměřený na detail. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a snažíme se maximálně přizpůsobit požadavkům a možnostem zákazníka. Snažíme se během přípravy vše důkladně promyslet a připravit, abychom v průběhu realizace museli co nejméně improvizovat.

 

Spolupracujeme s významnou obchodní společností dodávající veškeré podlahové krytiny po celé ČR. Vybírat se dá ze skladových zásob či z materiálů s dodací lhůtou v rozmezí od 1 týdne až 4 týdnů. Máme pro Vás připravené vzorníky včetně doplňků, jako jsou obvodové, přechodové a ukončovací profily. Vše je možné vybírat u nás na vzorkovně či přímo u Vás doma.

Pro svou činnost používáme vždy kvalitní a ekologické materiály. Jedná se zejména o stavební chemii, jako jsou penetrační nátěry, nivelační a opravné hmoty, disperzní lepidla, fixace či oboustranné pásky. Naši dodavatelé jsou např. Thomsit, Forbo, Uzin, Mapei nebo Bralep.

 


Provádíme zaměření spojené s poradenstvím, při níž zajišťujeme kontrolu podkladu, jako je rovinnost, soudržnost či pevnost podkladů. Poradíme Vám, jak nejlépe a nejefektivněji provést případné zpevnění a opravy povrchů. Veškeré podklady před pokládkou řádně očistíme a provedeme penetraci, což je vždy záruka 100% přilnavosti. Každou krytinu doporučujeme celoplošně nalepit, aby nedocházelo ke změně tvaru či různým nerovnostem na krytině.

Po zaměření je vždy dohodnuta nejlepší možná varianta pokládky tak, aby nedocházelo ke zbytečným přebytkům. Každému Vašemu přání je možné vyhovět, záleží jen na Vašem vkusu, fantazii či představě. Místnosti je možné od sebe oddělit nebo vše sladit do jednoho celku.

 

 

Kontaktujte nás, rádi k Vám přijedeme, poradíme Vám a nabídneme nejvhodnější materiály a pracovní postupy. Vypracujeme nezávaznou nabídku a to vše ZDARMA.